Неділя, 19.05.2019, 10:30 Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
ДНЗ "Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"
тел. (03550) 2-13-24
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
ЗАПРОШУЄМО

на курси (на платній основі):

Трактористів-машиністів категорій А1, А2, В1, В3, D1, Е1, G1.

Початок навчання в міру комплектації груп. Термін навчання 2 – 3 місяці.

Адреса коледжу:   47302  м. Збараж, Тернопільської області, вул. Д Галицького, 48.       

Телефон: (03550) 2-13-24,  e-mail: zbar.college@ukr.net

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РОЗКЛАД УРОКІВ

ДНЗ "Тернопільський професійний коледж ПВФП"

з 22 жовтня 2018р. по 29 грудня 2018р.

9 клас

Понеділок

Предмет: Кабінет: Викладач:
  1. 09.00 - 09.45

    1.Математика
  2. 09.55 - 10.40

    2.Математика
  3. 10.50 - 11.35

    3.Укр.мова
  4. 11.45 - 12.30

    4.Укр.мова
  5. 12.40 - 13.35

    5.Іноземна мова
  6. 13.45 - 14.30

    6.Фізика
  7. 14.40 - 15.25

    7.Фізика
  8. 15.35 - 16.20

    8.Географія
  • 20
  • 20
  • 3
  • 3
  • 21
  • 20
  • 20
  • 2
  • Козира Г.І.
  • Козира Г.І.
  • Глинчук О.І.
  • Глинчук О.І.
  • Якимець/Окарин
  • Козира Г.І.
  • Козира Г.І.
  • Куцаб І.В

Вівторок

  1. 09.00 - 09.45

    1.Хімія
  2. 09.55 - 10.40

    2.Історія України
  3. 10.50 - 11.35

    3.Укр.мова
  4. 11.45 - 12.30

    4.Укр.мова
  5. 12.40 - 13.35

    5.Мистецтво
  6. 13.45 - 14.30

    6.Правознавство
  7. 14.40 - 15.25

    7.Осн.козац.лиц.вих
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 11
  • 5
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5
  • Привоцька О.Ю.
  • Глинчук Т.М.
  • Глинчук О.І.
  • Глинчук О.І.
  • Перець А.Б.
  • Глинчук Т.М.
  • Глинчук Т.М.

Середа

  1. 09.00 - 09.45

    1.Біологія
  2. 09.55 - 10.40

    2.Іноземна мова
  3. 10.50 - 11.35

    3.Іноземна мова
  4. 11.45 - 12.30

    4.Історія укр.війс.
  5. 12.40 - 13.35

    5.Інформатика
  6. 13.45 - 14.30

    6.Інформатика
  7. 14.40 - 15.25

    7.Основи здоров'я
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 11
  • 21
  • 18
  • 5
  • 8
  • 8
  • 19
  • Привроцька О.Ю.
  • Якимець/Окарин
  • Якимець/Окарин
  • Перець А.Б.
  • Романець А.В.
  • Романець А.В.
  • Томашівська Г.Б.

Четвер

  1. 09.00 - 09.45

    1.Захист Вітчизни
  2. 09.55 - 10.40

    2.Історія України
  3. 10.50 - 11.35

    3.Фізика
  4. 11.45 - 12.30

    4.Укр.література
  5. 12.40 - 13.35

    5.Укр.література
  6. 13.45 - 14.30

    6.Фізична культура
  7. 14.40 - 15.25

    7.Фізична культура
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 23
  • 5
  • 20
  • 19
  • 19
  • Довгорук В.М.
  • Глинчук Т.М.
  • Козира Г.І.
  • Томашівська Г.Б.
  • Томашівська Г.Б.
  • Лящинська Г.Ф.
  • Лящинська Г.Ф.

П'ятниця

  1. 09.00 - 09.45

    1.Фізична культура
  2. 09.55 - 10.40

    2.Фізична культура
  3. 10.50 - 11.35

    3.Хімія
  4. 11.45 - 12.30

    4.Математика
  5. 12.40 - 13.35

    5.Математика
  6. 13.45 - 14.30

    6.Труд.навчання
  7. 14.40 - 15.25

    7.Біологія
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 11
  • 20
  • 20
  • 17
  • 11
  • Лящинська Г.Ф.
  • Лящинська Г.Ф.
  • Привроцька О.Ф.
  • Козира Г.І.
  • Козира Г.І.
  • Гновєвий В.В.
  • Привроцька О.Ф.

1 курс

Понеділок

Група № 12

Тракторист-машиніст

Предмет: Кабінет: Викладач:
  1. 09.00 - 09.45

    1.Всесвітня історія
  2. 09.55 - 10.40

    2.Основи гал. екон.
  3. 10.50 - 11.35

    3.Трактори
  4. 11.45 - 12.30

    4.Трактори
  5. 12.40 - 13.35

    5.Укр.мова
  6. 13.45 - 14.30

    6.Укр.література
  7. 14.40 - 15.25

    7.Осн. енергозбер.
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 4
  • 10
  • 1
  • 1
  • 3
  • 3
  • 1
  • Перець А.Б.
  • Ратинська І.О.
  • Бубело В.Г.
  • Бубело В.Г.
  • Глинчук О.І.
  • Глинчук О.І.
  • Бубело В.Г.

Група № 13

Слюсар з рем. автомоб.

Предмет: Кабінет: Викладач:
  1. 09.00 - 09.45

    1.Іноземна мова
  2. 09.55 - 10.40

    2.Іноземна мова
  3. 10.50 - 11.35

    3.Всесвітня історія
  4. 11.45 - 12.30

    4.Всесвітня історія
  5. 12.40 - 13.35

    5.Буд.вантаж.авто
  6. 13.45 - 14.30

    6.Буд.вантаж.авто
  7. 14.40 - 15.25

    7.Географія
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 17
  • 21
  • 4
  • 4
  • 5
  • 6
  • 2
  • Якимець/Окарин.
  • Якимець/Окарин.
  • Перець А.Б.
  • Перець А.Б.
  • Сень А.Я.
  • Сень А.Я.
  • Куцаб І.В.

Група № 17

Оператор з обробки інформації

Предмет: Кабінет: Викладач:
  1. 09.00 - 09.45

    1.Математика
  2. 09.55 - 10.40

    2.Математика
  3. 10.50 - 11.35

    3.Іноземна мова
  4. 11.45 - 12.30

    4.Іноземна мова
  5. 12.40 - 13.35

    5.Фізика, астрон.
  6. 13.45 - 14.30

    6.Фізика, астрон.
  7. 14.40 - 15.25

    7.Основи гал. екон.
  8. 15.35 - 16.20

    8.Основи гал. екон.
  • 1
  • 1
  • 17
  • 21
  • 22
  • 22
  • 10
  • 10
  • Олещук І.П.
  • Олещук І.П.
  • Якимець/Окарин.
  • Якимець/Окарин.
  • Собків В.І.
  • Собків В.І.
  • Ратинська І.О.
  • Ратинська І.О.

Вівторок

  1. 09.00 - 09.45

    1.Виробниче навч.
  2. 09.55 - 10.40

    2.Виробниче навч.
  3. 10.50 - 11.35

    3.Виробниче навч.
  4. 11.45 - 12.30

    4.Виробниче навч.
  5. 12.40 - 13.35

    5.Виробниче навч.
  6. 13.45 - 14.30

    6.Виробниче навч.
  7. 14.40 - 15.25

    7.
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • Тимчишин О.Т.
  • Тимчишин О.Т.
  • Тимчишин О.Т.
  • Смітюх В.І.
  • Смітюх В.І.
  • Смітюх В.І.
  1. 09.00 - 09.45

    1.Укр.мова
  2. 09.55 - 10.40

    2.Укр.література
  3. 10.50 - 11.35

    3.Математика
  4. 11.45 - 12.30

    4.Фізика, астрон.
  5. 12.40 - 13.35

    5.Фізика, астрон.
  6. 13.45 - 14.30

    6.Хімія
  7. 14.40 - 15.25

    7.Біологія
  8. 15.35 - 16.20

    8.Біологія
  • 3
  • 3
  • 20
  • 22
  • 22
  • 11
  • 11
  • 11
  • Глинчук О.І.
  • Глинчук О.І.
  • Козира Г.І.
  • Собків В.І.
  • Собків В.І.
  • Привроцька О.Ю
  • Привроцька О.Ю
  • Привроцька О.Ю
  1. 09.00 - 09.45

    1.Операц. системи
  2. 09.55 - 10.40

    2.Операц. системи
  3. 10.50 - 11.35

    3.Біологія
  4. 11.45 - 12.30

    4.Всесвітня історія
  5. 12.40 - 13.35

    5.Фізична культура
  6. 13.45 - 14.30

    6.Укр.література
  7. 14.40 - 15.25

    7.Всесвітня історія
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 8
  • 8
  • 11
  • 4
  • 3
  • 19
  • 4
  • Романець А.П.
  • Романець А.П.
  • Привроцька О.Ю
  • Перець А.Б.
  • Глинчук/Томашів.
  • Томашівська Г.Б.
  • Перець А.Б.

Середа

  1. 09.00 - 09.45

    1.Агротехнологія
  2. 09.55 - 10.40

    2.Біологія
  3. 10.50 - 11.35

    3.ПДР
  4. 11.45 - 12.30

    4.Основи слюс.справи
  5. 12.40 - 13.35

    5.Ремонт с\ш техніки
  6. 13.45 - 14.30

    6.Фізична культура
  7. 14.40 - 15.25

    7.Сільськогоспод.маш.
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 1
  • 20
  • 7
  • 7
  • 7
  • 1
  • Бубело В.Г.
  • Привроцька О.Ю
  • Данилейко А.М.
  • Данилейко А.М.
  • Данилейко А.М.
  • Лящинська Р.Ф.
  • Бубело В.Г.
  1. 09.00 - 09.45

    1.Виробниче навч.
  2. 09.55 - 10.40

    2.Виробниче навч.
  3. 10.50 - 11.35

    3.Виробниче навч.
  4. 11.45 - 12.30

    4.Виробниче навч.
  5. 12.40 - 13.35

    5.Виробниче навч.
  6. 13.45 - 14.30

    6.Виробниче навч.
  7. 14.40 - 15.25

    7.
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • Новосад Ю.Т.
  • Новосад Ю.Т.
  • Новосад Ю.Т.
  • Бубело С.В.
  • Бубело С.В.
  • Бубело С.В.
  1. 09.00 - 09.45

    1.Виробниче навч.
  2. 09.55 - 10.40

    2.Виробниче навч.
  3. 10.50 - 11.35

    3.Виробниче навч.
  4. 11.45 - 12.30

    4.Виробниче навч.
  5. 12.40 - 13.35

    5.Виробниче навч.
  6. 13.45 - 14.30

    6.Виробниче навч.
  7. 14.40 - 15.25

    7.
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • Самотіс Н.В.
  • Самотіс Н.В.
  • Самотіс Н.В.
  • Самотіс Н.В.
  • Самотіс Н.В.
  • Самотіс Н.В.

Четвер

  1. 09.00 - 09.45

    1.Історія України
  2. 09.55 - 10.40

    2.Трактори
  3. 10.50 - 11.35

    3.Трактори
  4. 11.45 - 12.30

    4.Іноземна мова
  5. 12.40 - 13.35

    5.Іноземна мова
  6. 13.45 - 14.30

    6.Фізика
  7. 14.40 - 15.25

    7.Фізика
  8. 15.35 - 16.20

    8.Осн. цивільн.зах.
  • 5
  • 1
  • 1
  • 21
  • 19
  • 20
  • 20
  • 17
  • Глинчук Т.М.
  • Бубело В.Г.
  • Бубело В.Г.
  • Якимець/Окарин.
  • Якимець/Окарин.
  • Козира Г.І.
  • Козира Г.І.
  • Якимець П.І.
  1. 09.00 - 09.45

    1.Географія
  2. 09.55 - 10.40

    2.Захист Вітчизни
  3. 10.50 - 11.35

    3.Захист Вітчизни
  4. 11.45 - 12.30

    4.Фізична культура
  5. 12.40 - 13.35

    5.Фізична культура
  6. 13.45 - 14.30

    6.Електротехніка
  7. 14.40 - 15.25

    7.Електротехніка
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 2
  • 23
  • 23
  • 1
  • 1
  • Куцаб І.В.
  • Довгорук В.М.
  • Довгорук В.М.
  • Лящинська Р.Ф.
  • Лящинська Р.Ф.
  • Бубело В.Г.
  • Бубело В.Г.
  1. 09.00 - 09.45

    1.Тех.обр.інформ.
  2. 09.55 - 10.40

    2.Тех.обр.інформ.
  3. 10.50 - 11.35

    3.Фізична культура
  4. 11.45 - 12.30

    4.Захист Вітчизни
  5. 12.40 - 13.35

    5.Захист Вітчизни
  6. 13.45 - 14.30

    6.Засоби ком.сист
  7. 14.40 - 15.25

    7.Осн.комп.графіки
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 8
  • 8
  • 22
  • 22
  • 8
  • 8
  • 8
  • Романець А.В.
  • Романець А.В.
  • Лящинська Г.Ф.
  • Собків В.І.
  • Собків В.І.
  • Романець А.В.
  • Пастернак А.П.
  • Пастернак А.П.

П'ятниця

  1. 09.00 - 09.45

    1.Захист Вітчизни
  2. 09.55 - 10.40

    2.Захист Вітчизни
  3. 10.50 - 11.35

    3.Математика
  4. 11.45 - 12.30

    4.Охорона праці
  5. 12.40 - 13.35

    5.Тех.креслення
  6. 13.45 - 14.30

    6.Біологія
  7. 14.40 - 15.25

    7.Фізична культура
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 24
  • 24
  • 20
  • 17
  • 17
  • 11
  • Довгорук В.М.
  • Довгорук В.М.
  • Козира Г.І.
  • Якимець П.І.
  • Гноєвий В.В.
  • Привроцька О.Ю
  • Лящинська Г.Ф.
  1. 09.00 - 09.45

    1.Спец.технологія
  2. 09.55 - 10.40

    2.Спец.технологія
  3. 10.50 - 11.35

    3.Інформатика
  4. 11.45 - 12.30

    4.Інформатика
  5. 12.40 - 13.35

    5.Охорона праці
  6. 13.45 - 14.30

    6.Математика
  7. 14.40 - 15.25

    7.Тех.креслення
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 6
  • 6
  • 8
  • 8
  • 17
  • 20
  • Сень А.Я.
  • Сень А.Я.
  • Романець А.В.
  • Романець А.В.
  • Якимець П.І.
  • Козира Г.І.
  • Гноєвий В.В.
  1. 09.00 - 09.45

    1.Операц.системи
  2. 09.55 - 10.40

    2.Інформатика
  3. 10.50 - 11.35

    3.Фізична культура
  4. 11.45 - 12.30

    4.Фізична культура
  5. 12.40 - 13.35

    5.Хімія
  6. 13.45 - 14.30

    6.Тех.обр.інформ.
  7. 14.40 - 15.25

    7.Географія
  8. 15.35 - 16.20

    8.
  • 8
  • 8
  • 11
  • 8
  • 4
  • Романець А.В.
  • Романець А.В.
  • Лящинська Г.Ф.
  • Лящинська Г.Ф.
  • Привроцька О.Ю
  • Романець А.В.
  • Куцаб І.В.
Copyright Андрій Романець © 2019
uCoz