Вівторок, 31.03.2020, 21:32 Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Державний навчальний заклад
"Тернопільський професійний коледж
з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

Новий офіційний сайт коледжу - http://tpkpvfp.org.ua
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

29 серпня 2016року м.Збараж

ЗВІТ

Директора ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» за період з 25серпня 2015року  по 25серпня 2016року.

Шановні колеги!

        Кардинальні зміни в соціально – політичних та економічних умовах життя , що відбувається в Україні , зумовлених необхідністю нового підходу до системи виховання та навчання в галузі професійної освіти , розробки та впровадження нових педагогічних технологій викладачами та практичної діяльності в обслуговуванні навчального процесу і повсякденної діяльності обслуговуючим персоналом навчального закладу .

       Устрій сучасного суспільства значною мірою спирається на освіту , а його стабільність не в останню чергу залежить від Вас тут присутніх .Україна вступила в нове тисячоліття не лише з досвідом розчарувань і втрат – особлива в даний час , в період необ’явленої війни з Росією на території України, Донецької та Луганської областей - а й з упевненістю в кращому прийдешньому , з вірою в розквіт національної культури , досягнень науки і техніки високої духовності й освіченості.

         На сучасному етапі розвитку суспільства особливого значення набуває професійна освіта ,як соціально – економічний чинник ,суспільний стабілізатор рушій конкретних справ. Ми стоїмо на порозі кардинальних змін в переродженні я б сказав кількісних навчальних закладів в якісні.

            Завтра розпочинається черговий навчальний рік . Попередній був не з простих , за попередні десятиліття вперше при йшлося кардинально перестроюватися і не всім це було до вподоби.

           Наказ МОН на реорганізацію за № 381 від 31.03.2015року ДНЗ «ТПК ПВФП». До спеціальностей які готувалися у навчальному закладі прийшла і новина завдячуючи перш за все директору департаменту професійно – технічної освіти на той час Супруну В.В. це оператор з обробки інформації і програмного забезпечення – на 60 чол. Програмні документи на дану спеціальність надав директор Київського професійного коледжу з ПВФП Петрович В.С.

          Мене на посаду директора призначено 25.08.2015року , а вже через шість днів розпочався новий навчальний рік .

          Розпочну з шпажних призначень .  попередній директор Ткачук М.А. був призначений на посаду заступника з НВР .заступником із навчально – виховної роботи був призначений Рогов О.В. полковник запасу учасник бойових дій в Авганістані.

         З дозволу МОН (про що прописано в Статуті навчального закладу) було введено нову посаду заступника директора з МТЗ Хортика В.В. полковника запасу , учасника бойових дій в Авганістані.

В зв’язку із цілодобовим перебуванням курсантів в коледжі було введено з дозволу департаменту освіти і науки посаду дитячого лікаря і якої в новому штатному розписі не буде у зв’язку із зауваженням фінінспекції яка працювала в навчальному закладі з початку липня цього року.

         Ще в серпні минулого року МОН опрацювало пакет документів щодо введення в коледжі військових посад. Приємно, що цей час 4 наших педагогічних працівників вступили на кафедру підготовки офіцерів запасу при військовій академії м. Одеса.

   З статутом навчального закладу передбачено навчання категорії, як учнів так і курсантів, а також слухачів. Зараховано протягом навчального року 193 учнів і курсантів, а відраховано з навчального закладу 26 учнів та курсантів.

     Приємно здивували дев’ятикласники (група допрофесійної підготовки). На початок навчального року їх було 30, так і закінчило, а в професійні групи перейшло 27. Якщо взяти всі навчальні групи, то це найкращий результат стабільності, при тому що на групі 1 вихователь і непередбачено майстрів.

    Появились і перші випускники, які пішли на службу за контрактом це Оксана Рутка і Анна Емельянова, а Каріна Ситар здавши екзамени за 11 клас, вступила до Національної академії МВС м. Київ.

    Як ми харчували курсантів протягом року – грошей з загального фонду не поступило жодної гривні. Але за те, нам дуже допомагали як батьки, діти яких навчаються у нас, так і фізичні і юридичні особи. В цілому по підрахункам бухгалтерії і В. В. Хортика заступника з МТЗ спонсорська допомога, батьківська і кошти від комерційної діяльності сума чи мала понад 100 тис. грн. Нам вдалося забезпечувати цю категорію дітей гарячою трьохразовою їжею.

   Навчальний процес.

  В педагогічний колектив влелися молоді викладачі такі як Капелюх Х. М. – викладач хімії і біології, Романець А. В. – викладач інформатики, Ратинська І. О. – викладач економіки, Гоцуляк В. В. – викладач фізкультури, Вовк В. М. – викладач фізики і астрономії. Появилися і майстри виробничого навчання, які за короткий період добре себе зарекомендували – Байтало О. П., Главацький Ю. В., Пік В. А., Мацюк О. І., які і в групах ведуть відчутну роботу і покращують матеріально-технічну базу коледжу. В цілому навчальний процес проходив майже без зривів, за виключенням викладача Олексюка І. В., який відмовився проводити заняття коли на урок прийшла куратор з метод центру. Були окремі зауваження до викладачів під час проведення уроків занять, перш за все за незадовільний контроль відвідування учнями та курсантами занять у викладачів Паньковської  В. І., Ткачука М. А., Коник Н. З.

  Введення журналів і несвоєчасне виставлення підсумкових оцінок Ткачук М. А. – технічне креслення (19 чол. не було виставлено оцінок).

  Виправлення в журналі викладачів

  • Томашівська Г. Б.
  • Коник Н. З.
  • Козира Г. І.
  • Капелюх Х. М.
  • Лящинська Г. Ф.

Введення фінансово – господарської діяльності:

Тут нас лихоманили чи не найбільше за рік роботи головних бухгалтерів було аж 3, а в цілому бухгалтерія помінялася на 100%, відчувається стабільність, але є багато питань щодо інших чинників, які в деякій мірі дестабілізовують моральний дух в колективі це затримка заробітної плати, відсутність вільних коштів для періодичного стимулювання, як педагогічних працівників, так і категорій працівників з обслуговування навчального процесу. Тим не менше по закінченні 2015 року кожен з Вас тут присутніх отримав хоч і невелику, але був приємно здивований, що про нього не забули.

   Стипендії учням та курсантам виплачувалися вчасно, стипендіальна комісія засідала щомісячно, про що свідчать накази по навчальному закладу.

Розпочну з ремонту 5 поверху гуртожитку це ремонт підлоги в кімнатах, встановлено 10 пластикових вікон (3 з яких спонсорські) побілка косметична усіх кімнат, коридору, обкладення плиткою туалету. При тому що у серпні 2015 року поверх був на замку, а в приміщеннях гори сміття з 1 вересня курсанти старших курсів поселяться на 5 поверх.

   В довгострокову оренду Збаразька ЦРЛ передала 40 ліжок, з Доброводівської колонії маємо в оренді теж 40 ліжок. Вдалося провести списання 5 – ти одиниць автотранспорту який належав МО України (2 з них вже передано до в/ч м. Золочів).

  Розпочали демонтаж опалювальних котлів в котельні закладу, вдалося при залученні наших працівників 2 котли витягнути, а 2 нових встановити на їхні місця, де газовики їх під’єднали. Тепер ведеться демонтаж мережі труб теплотраси, де на 100% своїми силами, а це і переноска, зварювання буде проведено повний комплекс робіт щоб до опалювального сезону система запрацювала. Під час навчального року на території навчального закладу працювала клініка на колесах, де пройшли обстеження, як постійний склад, так і курсанти, учні.

  В столовій відремонтовано і працює майже все обладнання для приготування їжі (за виключенням хлібопечей). Закуплена посуда.

  Порчу з тим, що вже зроблено, необхідно в 2016 – 2017 н. р. зосередити зусилля щодо доведення до логічного завершення душових, які розміщенні на 1 поверсі гуртожитку.

  Розроблена програма розвитку ДНЗ «ТПК ПВФП» терміном на 5 років, подана на розгляд до обласної ради.

  Не вирішено питання заасвальтування площадки для проведення стройових оглядів. Не вирішено питання юридичних підстав щодо передачі постійне користування 5 будівель і споруд, які вже роками не використовуються навчальними закладом, а використовуються і проживають колишні працівники навчального закладу.

  Не вирішена подальша доля ФОКу. В жовтні місяці знову прибудуть працівники енергонагляду на предмет виконання припису. А щоб його виконати потрібні кошти на ці цілі. Розпочнеться новий навчальний рік, і знову в боргову яму по харчуванню. Тим не менше колектив здоровий, готовий до виконання завдань які ставляться перед навчальним закладом.

 

        Директор ДНЗ «ТПК ПВФП»                       В.М.Процик          

 

Copyright Андрій Романець © 2020
uCoz