Користувачів: 0
Головна » 2019 » Травень » 11 » Турнір з гирьового спорту
10:49
Турнір з гирьового спорту

Вперше в стінах ДНЗ «Тернопільського професійного коледжу з ПВФП» пройшов V відкритий турнір з гирьового спорту, приурочений Дню сім’ї. На змагання з’їхались учасники зі всієї області. А масштабність цього року вражає – 115 юнаків! Наймолодшому спортсмену 8 років.

Курсанти нашого коледжу теж взяли участь у обласних змаганнях та зайняли призові місця. Усі, хто зайняв 1-,2-,3-ю сходинку п’єдесталу отримали грамоти та медалі. Перше місце посіла групова команда зі Збаража, яка отримала кубок переможців!

В подальшому стане доброю традицією зустрічатися у межах коледжу на обласних змаганнях з гирьового спорту. Разом до нових перемог!

Переглядів: 33 | Додав: zbarcollege | Рейтинг: 0.0/0